Gratis

Sef Service Auto

Green Transport Solution S.R.L.

Candidatul Ideal

Sef Service Auto in Luna de Sus Judetul Cluj.
  • Experienta minim 2 ani in coordonarea unui service auto.
  • Calificare sau cursuri de specialitate.
  • Studii medii sau superioare absolvite.
  • Abilitatea de a gestiona cu succes relatiile cu clientii si colaboratorii.
  • Capacitate de analiza, sinteza si putere de decizie.
  • Fire sociabila, comunicativa si un bun negociator.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Organizeaza activitatea echipei si obiectivele individuale
  • Intocmeste programarile de lucrari si defineste timpii de executie
  • Asigura indeplinirea obiectivelor ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀cantitative, calitative si valorice·
  • Urmareste fluxul reparatiilor, calitatea executiei, respectarea termenelor.
  • Mentine legatura cu clientii si comunica permanent stadiul lucrarilor.
  • Atrage clienti noi pentru service-ul auto.
  • Intocmeste rapoarte, analize, previziuni.
  • Verifica acuratetea facturarii serviciilor prestate.
  • Actioneaza pentru recuperarea neincasatelor.

Beneficii oferite:
  • Salarizare atractiva
  • Bonus de performante.
  • Decontare transport.
  • Prime de Sarbatori.
  • Alte beneficii care vor fi discutate la interviu.

Green Transport Solution - Service auto, situat in Luna de Sus, Judetul Cluj.
Publicat 25 Sept. 2024 Reactualizat 25 Sept. 2024 Expiră 25 Oct. 2024