Gratis

SEF SCHIMB PRODUCTIE – FABRICA DE MEDICAMENTE

SC INFOMED FLUIDS SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Cerinte:inginer chimist, chimist, farmacist, biochimist

•experienta in activitatea de producţie produse medicamentoase reprezinta un avantaj;
• disponibilitate de lucru in trei schimburi;
•abilităţi de planificare, organizare şi coordonare;
•cunosţinţe operare PC;
•capacitate de decizie pe solutii tehnice;
•capacitate de decizie rapida in situatie critica sau majora;
•capacitate de comunicare si spirit de echipa;
•spirit de observatie, rigurozitate.

Descrierea jobului

•organizeaza, coordoneaza, planifica si controleaza activitatea de productie pentru un flux de fabricatie, cu respectarea cerintelor GMP si EHS
•defineste ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀sarcinile si verifica indeplinirea acestora
•valorifica la maxim resursele umane si echipamentele pentru indeplinirea planului de productie;
•este responsabil de coordonarea activitatii angajatilor din zona de productie alocata;
•responsabilitate pentru utilizarea corecta si economica a mijloacelor de protectie si a altor materiale in vederea minimizarii costurilor.

Infomed Fluids este o companie romaneasca specializata in fabricarea si comercializarea produselor farmaceutice destinate terapiilor parenterale si medicinei de urgenta. Infomed Fluids este o subsidiara a ACS DOBFAR INFO (Elvetia), renumita filiala a ACS DOBFAR HOLDING, care de peste 30 de ani ocupa un loc important pe piata mondiala in producerea de antibiotice de tip penicilina si cefalosporine.
Astazi Infomed Fluids este prezenta pe diferite piete europene cu obiective ambitioase si cu produse de maxima calitate.
Publicat 4 Oct. 2024 Reactualizat 5 Oct. 2024 Expiră 3 Nov. 2024