Gratis

Sales Advisor | Bucuresti, Ploiesti, Brasov, Cluj-Napoca

S.C. SALES CONSULTING SRL
10 poziții

Candidatul Ideal

Daca esti interesat de domeniul vanzarilor sau doresti sa iti construiesti o cariera in domeniu, ai energie pozitiva si iti place sa ajuti oamenii din jur, avem rolul potrivit pentru tine.

Daca te atrage sa lucrezi intr-o companie multinationala de elita, lider global in Telecomunicatii, aplica si hai sa avem o discutie :)

Criterii de selectie:
1. Diploma de Bacalaureat;
2. Experienta de 10-12 luni in campul muncii prezinta avantaj;
3. Bune abilitati de comunicare si negociere;

Descrierea jobului

Ce presupune sa lucrezi ca Sales Advisor in cadrul companiei partenere?
1. Oferi suport in rezolvarea solicitarilor clientilor;
2. Promovezi ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀produsele si serviciile lor;
3. Contribui alaturi de echipa la atingerea targetului;

Ce iti oferim?
1. Pachet salarial atractiv ( pachet fix + variabil in functie de performanta)
2. Bonus lunar de performanta
3. Bonuri de masa
4. Voucher pentru abonament si telefon
5. Abonament medical la o clinica de top
6. Asigurare de viata
7. Acces la evenimente interne si de wellbeing
8. Participare la programe de dezvoltare
9. Bookster
10. Extra-zile de concediu ( pentru senioritate, evenimente speciale, voluntariat)

Activam pe piata de consultanta in Resurse Umane din anul 1998. Cu o acoperire nationala pe patru arii de expertiza: recrutare si selectie, leasing de personal, assessment center si consultanta.

Am devenit lideri in Transilvania si ne-am impus pe piata din Romania dezvoltand o noua locatie la Bucuresti. Am reusit acest lucru prin profesionalismul serviciilor, specializarea multidisciplinara a echipei de consultanti, printr-o permanenta colaborare cu cei care apeleaza la serviciile noastre de consultanta. Nu ne oprim aici si ne dorim sa oferim o imbunatatire continua a serviciilor in concordanta cu feedback-urile primite de la clienti si candidati.

Dezvoltarea unui parteneriat pe termen lung cu clientii nostri - diverse industrii: IT&C, automotive, outsourcing, pharma, banking, FMCG, etc - prin oferirea celor mai bune servicii de consultanta este obiectivul nostru principal.

Prin orientarea catre client, munca in echipa, flexibilitate, excelenta, dedicare si responsabilitate dorim sa aducem plus-valoare in serviciile noastre.

Publicat 4 Iul. 2024 Reactualizat 6 Iul. 2024 Expiră 3 Aug. 2024