Gratis

Sales Adviser

DELIVERY MARKETPLACE S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Știi că te potrivești dacă:

- Îți place să vorbești cu oamenii și să construiești relații, simțindu-te în largul tău atunci când ești în mijlocul acțiunii.

- Te motivează atingerea obiectivelor și îmbunătățirea constantă a performanței.

- Găsești mereu soluții la diverse probleme și te descurci excelent în fața provocărilor.

- Te organizezi bine și ai atenție la detalii, asigurându-te că fiecare informație obținută ajunge în CRM.

Descrierea jobului

Sales Adviser în Ploiești

Responsabilitatea principală:

Vei fi consultantul de încredere pentru clienții pe care îi contactezi, ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂ajutându-i să descopere cele mai bune soluții de expediere pentru afacerea lor. Fiecare interacțiune va fi o oportunitate de a le prezenta avantajele platformei shipo.ro, asigurând o experiență pozitivă de fiecare dată.

Iată ce presupune rolul:

- Prezentarea și promovarea serviciilor Shipo.ro prin telefon și e-mail către magazine online și IMM-uri, punând accent pe avantajele și soluțiile unice pe care le oferim.

- Identificarea nevoilor clienților și oferirea de consultanță și soluții pentru expedierea coletelor.

- Atingerea obiectivelor lunare de vânzări prin atragerea de clienți noi;

- Introducerea tuturor informațiilor în CRM;

- Program full-time la birou, L-V, 09:00 - 17:00, cu pauze de cafea garantate.

- Bonusuri lunare atractive în funcție de performanță

Shipo.ro este o platformă online pentru curierat, la fel cum este Booking pentru cazări.

Am integrat într-un singur loc cele mai importante companii de curierat, astfel încât clienții să poată compara ușor serviciile și prețurile și să trimită colete simplu și fără griji.

Shipo.ro este un startup de tehnologie cu ambiții mari și dorința de a crește rapid, oferind avantaje unice pentru clienți în piața de curierat din România.

Suntem convinși că business-ul nostru va crește prin dezvoltarea oamenilor și învățare continuă, așa că vom oferi permanent traininguri pentru îmbunătățirea abilităților și sesiuni de feedback. Ne dorim să investim în creșterea profesională a echipei noastre, asigurând un mediu de lucru în care învățarea și evoluția sunt încurajate și susținute.
Publicat 16 Sept. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 16 Oct. 2024