Gratis

Responsabil Parc Auto

APAN Automobile SRL

Candidatul Ideal

Seriozitate, atentie la detalii, spirit practic, gestionarea eficienta a timpului de lucru, lucru in echipa, capacitatea de a-si organiza activitatea, de a gestiona situatiile de presiune, capacitatea de a transmite clar si concis informatiile.

Descrierea jobului

Intreținerea mașinilor din parcul auto: spălare, alimentare, încărcare baterii, lustruire​
Completarea corecta a documentelor utilizate: proces verbal de predare primire ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄, aviz de insotire, CRM transport, fisa de intretinere autovehicul, fisa de mentenanta a acumulatorului s.a.
Preluarea masinilor cu atentie la detalii: identificare eventuale daune, continutul complet al autovehiculului, preluarea masinii cu documentatie completa (manuale de utilizare etc).︂︃︃​︈︃​︁︃
Programarea, predarea si preluarea masinilor de prezentare la service sau spalatorie.
Realizeaza conectarea masinilor de demo la aplicatiile fabricii.
Colaboreaza cu departamentul de marketing pentru punerea în practică a actiunilor de promovare (expunere auto, expunere de materiale, etc ).
Preda si preia masini de la colaboratori sau clienti.

Descrierea companiei

APAN Automobile

APAN Automobile este parte componentă a Grupului de firme APAN, cu capital integral privat, având ca domeniu de activitate comertul cu autovehicule, cu accesorii și piese de schimb pentru autovehicule, precum și servicii de reparații auto.
APAN Automobile își desfășoară activitatea in 2 locații deja existente în Brăila și Galați:

Showroom Volkswagen (Service Volkswagen-Audi), situat in DN 22B km4, Șoseaua Dig Brăila-Galați.

Showroom Audi, situat în Galați, Str.Brăilei, nr.269.

Publicat 18 Oct. 2024 Reactualizat 18 Oct. 2024 Expiră 17 Nov. 2024