Gratis

RESPONSABIL EXPEDITII - DEPOZIT BOLINTIN DEAL

NETWORK ONE DISTRIBUTION

Candidatul Ideal

- Abilitati de organizare, planificare si prioritizare a activitatilor;
- Abilitati de comunicare, interrelationare si lucru in echipa;
- Capacitate de analiza si spirit de initiativa;
- Cunostinte sistem WMS;
- Cunostinte operare MS Office ( Excel, Word );
- Cunostinte SAP (constituie un avantaj);

Descrierea jobului

Activitatea se desfasoara intr-un depozit cu produse electro - IT, aflat la KM 23 ( Autostrada Bucuresti Pitesti ) - ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄Bolintin Deal.

Program de lucru: Luni - Vineri : 9:30 - 18:00

Principalele responsabilitati sunt :

- Asigura buna functionare a operatiunilor de pregatire a comenzilor pentru hipermarketuri;
- Asigura livrarea comenzilor la data stabilita si respecta toate particularitatile de impachetare;
- Asigura programarea livrarilor in platforma de programare transport catre depozite;
- Intocmeste fise de listare pentru produsele listate la hipermarketuri;
- Asigura în bune condiții gestiunea fizica a stocului de marfa;
- Coordonarea echipei de pickeri in vederea atingerii obiectivelor stabilite;
- Utilizarea corecta a sistemului WMS;
- Asigura suport pentru departamentul comercial.

Beneficii :

- Tichete de masa
- Zile suplimentare de concediu
- Zile libere de sarbatori legale
- Prime de sarbatori
- Evenimente interne ( Teambuilding, evenimente recreative, sociale, sportive, etc. )
- Asigurare transport / decont abonament transport
- Reduceri substantiale la produsele din portofoliul companiei.

Network One Distribution este liderul pieței de distribuție electro-IT din România, partenerul principal pentru cei mai mari producători globali de electro-IT în piața românească.

În prezent, compania are o rețea de peste 3000 de clienți, fiind și un furnizor important al rețelelor de retail locale. Oferta NOD include o gamă extinsă de produse IT&C de la componente, periferice și accesorii, până la servicii integrate de infrastructură și software, dar și produse din segmente noi de piață.

Publicat 17 Sept. 2024 Reactualizat 24 Sept. 2024 Expiră 17 Oct. 2024