Gratis

Reprezentant Vanzari B2B

TRADY 2000 SRL

Candidatul Ideal

Eşti o persoană ambițioasă, orientată către rezultate;
Eşti o persoană pozitivă și entuziastă;
Ai bune abilităţi de comunicare şi gestionare a relaţiilor cu clienţii;
Ai bune abilităţi de planificare și organizare a activităţilor proprii;
Ai disponibilitate de a avea deplasări în zona alocată;
Deţii permis de conducere categoria B;

Descrierea jobului

Recrutam un Reprezentanti Vanzari B2B pentru filiala din Timisoara.

Gestionarea portofoliului de clienti atribuit pe zona ︁alocata (mentinerea si ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈dezvoltarea relatiilor cu acestia);
Atragerea de noi clienti - producătorii de mobilier in serie sau la comandă;
Să preiei comenzile de produse, să oferi recomandări și consiliere clienților in alegerea lor;
Să contribui alături de noi la fidelizarea clientilor alocati;
Să asiguri monitorizarea si gestionarea creanțelor.

Beneficiile tale:
VEI AVEA UN BUN PACHET SALARIAL DE VENITURI SI BENEFICII:
Salariu de bază + Tichete de masă + Comision din vânzări + Prime de sărbători;
Mașină de serviciu full time;
Toate veniturile sunt înregistrate în cartea de muncă, inclusiv comisioanele din vânzări.
VEI FACE PARTE DINTR-O ORGANIZATIE SOLIDA
Suntem o companie recunoscută de clienții noștri pentru produsele și serviciile oferite, pentru profesionalism.

Integrare:
La angajare vei avea o perioada de pregatire - vei fi ajutat să cunoşti produsele, serviciile şi clienții companiei noastre.

TRADY 2000 înseamnă 24 de ani de pasiune în furnizarea de accesorii şi materiale pentru industria producției de mobilier din Romania. Facem parte din top 3 companii ce activeaza in acest domeniu.
In acest moment echipa noastră are aproximativ 300 de angajați in filialele din: Bucureşti (sediul central), Timişoara, Ploieşti, Iași, Cluj, Târgu-Mureş, Brașov, Constanţa și Craiova.
Publicat 28 Aug. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 27 Sept. 2024