Gratis

Reprezentant Vanzari Anvelope ( B / GL / BC-NT / AG-VL)

NEXXON S.R.L.
7 poziții

Candidatul Ideal

Reprezentant Vanzari Anvelope Nexxon pentru zona:
  • B = Bucuresti + Ilfov
  • GL & BR = Galati + Braila
  • BC & NT = Bacau + Neamt
  • AG & VL = Arges + Valcea

Candidatul Ideal:
  • Experiență relevantă în ︀︀︎︄️︈︇︂​︂︆︄︄​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎vânzări, de preferat în domeniul auto, anvelope sau similar.
  • Personalitate cu etică profesională și capacitatea de a se identifica cu sistemul de valori și procesul de lucru al companiei Nexxon.
  • Abilități excelente de comunicare și negociere.
  • Capacitate de a lucra independent și de a lua decizii strategice.
  • Cunoștințe solide despre piața locală și rețeaua de clienți.
  • Orientat spre rezultate și cu abilitatea de a îndeplini și depăși obiectivele stabilite.
  • Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Principalele tale obiective:
  • Creșterea portofoliului de clienți și a vânzărilor în zona alocată.
  • Menținerea și dezvoltarea relațiilor cu clienții ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄existenți.
  • Asigurarea funcționării eficiente a relatiilor comerciale din zona ta: B = Bucuresti + Ilfov / GL & BR = Galati + Braila / BC & NT = Bacau + Neamt / AG & VL = Arges + Valcea

Responsabilitățile tale:
  • Implementarea strategiilor de vânzări în zona alocată.
  • Identificarea noilor oportunități de business.
  • Gestionarea resurselor personale de lucru pentru atingerea obiectivelor de performanță.
  • Realizarea rapoartelor de vânzări și a analizelor de piață.
  • Colaborarea strânsă cu echipa de marketing pentru campanii de promovare eficiente.
  • RIndeplinirea planului de vanzari ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄si distributie pe zona alocata;
  • Dezvoltarea portofoliului de vanzari in permanenta, acoperirea eficienta a zonei;
  • Monitorizarea rezultatelor si identificarea ariilor de imbunatatire;
De ce să ne alegi?
  • Oportunitatea de a lucra într-o companie de top în domeniul anvelopelor, cu o tradiție de peste 26 de ani.
  • Posibilitatea de a-ți dezvolta cariera într-un mediu profesional și dinamic.
  • Pachet salarial competitiv și beneficii atractive.
  • Suport continuu pentru dezvoltarea profesională și personală.
Nu aplica dacă:
  • Nu ești dispus să lucrezi într-un sistem cu KPI-uri și OKR-uri, să urmezi standarde și să îți asumi consecințele situațiilor care se află în totalitate în puterea ta.
  • Ai nevoie de cineva care să te împingă de la spate. Persoana pe care o căutăm se autoconduce și ia măsuri independente pentru a atinge obiectivele de eficiență și creștere.
  • Ai nevoie de indicații constant. Sprijinim învățarea ta și colaborarea, dar ești singurul responsabil pentru propria ta dezvoltare.

Descrierea Companiei:
  • Viziunea noastră: Să devenim în ochii clienților noștri specialistul numărul 1 în anvelope.
  • Misiunea noastră: Să asigurăm siguranța pentru toți cei care folosesc sau comercializează anvelope.
  • Mottoul nostru: "Împreună avansăm în siguranță."
Valorile noastre de bază includ:
  • Siguranța și sănătatea angajaților
  • Experiența clienților (satisfacția clienților)
  • Cunoștințe profesionale
  • Eficiență
  • Sinceritate și încredere
  • Respect
Beneficii:
  • pachet salarial in functie de realizari;
  • masina de serviciu;
  • laptop; telefon mobil;
  • training profesional.
Dacă te potrivești descrierii și ești gata să te alături echipei noastre, așteptăm CV-ul tău

Firma Nexxon SRL este unul dintre cei mai mari distribuitori de anvelope si camere de aer din Romania.

Ca o organizatie de import-export, Nexxon desface produse pe tot teritoriul tarii. Infiintat in 1996, Nexxon este un jucator important pe piata din Romania. Livreaza produse si servicii de cea mai buna calitate pentru piata, avand 20 de ani de experienta in domeniul anvelopelor. Firma furnizeaza produse fabricate dupa ultimele tehnologii din domeniu. A reusit astfel sa se inscrie printre liderii de companii de import-export anvelope din Romania.

Publicat 22 Sept. 2024 Reactualizat 22 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024