Gratis

Regional Sales Manager Echipamente HoReCa

BELFIX
3 poziții

Candidatul Ideal

CERINȚELE:
  • Experiență în vânzări echipamente HORECA de minim 5 ani.
  • Cunoașterea clienților HORECA (hoteluri, baruri, restaurante, etc.) din zona de activitate.
  • Abilități de comunicare, tehnici de negociere și orientare către client.
  • Cunoștințe de operare calculator și a procesului de ofertare.
  • Cunoștințe de calcul al fluxului în bucătării, spălătorii de rufe și/sau brutării/patiserii.
  • Mod de lucru organizat.
  • Limba engleză la nivel mediu.
  • Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATII:
  • Ofertare si vanzare echipamente HORECA pe baza de obiective.
  • Identificare clienti noi, mentinerea relatiilor cu acestia.
  • Crestere vanzari.
  • Preocupare permanenta pentru dezvoltare profesionala, cunoasterea detaliata a produselor din portofoliul companiei si a politicii de vanzare a acesteia.
BENEFICII:
  • Pachet salarial atractiv (premiere vanzari) 6500 - 7500 RON Net + Bonus.
  • Perfectionare continua, dezvoltare personala si posibilitati de promovare.
  • Conditii optime de lucru.
  • Masina de firma.

Compania noastra este distribuitorul national in exclusiva pentru FAGOR INDUSTRIAL, SALVA, etc., Oferim consultanta, proiectare, furnizare si mentenanta a intregii game de produse a segmentului HORECA, cu specializare in hoteluri si restaurante. Avem know-how de peste 25 de ani experiență în Spania si de 10 ani in Romania oferind cel mai profesionist pachet de servicii in segmentul Horeca la nivel national.

Publicat 14 Oct. 2024 Reactualizat 14 Oct. 2024 Expiră 13 Nov. 2024