Gratis

Referent resurse umane - administrare de personal

SC ZES ZOLLNER ELECTRONIC SRL

Candidatul Ideal

Profil
  • Studii superioare sau medii;
  • Curs de Inspector resurse umane;
  • Cunoștințe de legislatia muncii;
  • Cunoștințe foarte bune de operare a calculatorului;
  • Cunoașterea limbii germane și/sau engleză minimum nivel mediu;
  • Experiență în domeniul resurselor umane - constituie avantaj;

Descrierea jobului

Descrierea postului
  • ​Administrarea dosarelor de personal ale angajaților companiei;
  • Introducerea angajaților noi în sistemul de administrare de personal al ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀companiei, scanarea și îndosarierea actelor de personal, precum și actualizarea și întreținerea datelor personale a angajaților;
  • Verificarea pontajului lunar al angajatilor în sistemul de administrare de personal al companiei;
  • Operarea în sistemul de administrare de personal a cererilor de concediu, concediu evenimente speciale, concedii fără plată/studii, a adeverințelor pentru donare de sange, a adeverințelor de absență motivate, a absențelor nemotivate pe baza referatelor de absență nemotivată;

Descrierea companiei

Oferim
Cursuri de perfecționare
Sistem de școlarizare de tip e-learning
Platforma LinkedIn-Learning unde poți accesa mii de cursuri
Evenimente dedicate angajaților și prime de aniversare
Program de lucru flexibil
Al 13-lea salariu
Reduceri la parteneri

De la înființarea sa în 1965, afacerea de familie s-a dezvoltat într-un grup internațional de companii. În 24 de locații din întreaga lume, peste 13.000 de angajați contribuie la succesul nostru. Datorită angajamentului și spiritului inovator al echipei noastre, Zollner Elektronik AG s-a impus ca numărul 1 în Europa în domeniul serviciilor de producție de electronice (EMS) și printre primii 15 furnizori de servicii EMS din întreaga lume.

De la sisteme de încărcare inductivă pentru mașini electrice la centrale solare de hidrogen și sisteme de asistență cardiacă - în calitate de furnizor de servicii electronice și mecatronice, sprijinim clienții din diverse industrii pentru a transforma ideile în succese. Ceea ce ne unește întotdeauna: inovația, performanța, încrederea și diversitatea. Bine ați venit la Zollner!
Publicat 14 Oct. 2024 Reactualizat 14 Oct. 2024 Expiră 13 Nov. 2024