Gratis

Rectificator Universal

SC Douce Hydro Romania SA

Candidatul Ideal

Persoana responsabila, focusata pe indeplinirea atributiilor de serviciu, preocupata de perfecţionarea pregătirii profesionale.
Deprinderi : analiză şi atenţie la detalii, capacitatea de a sesiza defectele, lucrul în echipă, îndemânare, precizie, rigurozitate, perseverenţă, folosirea terminologiei de specialitate.

Descrierea jobului

Operarea masinilor de rectificat rotund si plan,
Executarea reperelor conform documentaţiei tehnologice, în parametri stabiliti;
Asigurarea calitatii pieselor produse;
Sa ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄utilizeze și sa întrețină corespunzător mașinile unelte, SDV-uri, instrumente de măsură și control;
Publicat 25 Sept. 2024 Reactualizat 25 Sept. 2024 Expiră 25 Oct. 2024