Gratis

RECEPTIONER(A)/CONSILIER(A) VANZARI AUTO IN REPREZENTANTA

POLISERV JG (PJG) SRL

Candidatul Ideal

- Excelente abilitati de comunicare si relationare interpersonala;
- Capacitate de organizare a activitatii individuale;
- Atitudine proactiva, orientare catre rezultate si performanta
- Bune abilitati de negociere
- Amabilitate si perserverenta;
- Rezistenta la stres si munca sustinuta;
- Organizare si spirit de echipa;
- Seriozitate si onestitate;
- Flexibil si ambitios;
- Cunostinte operare PC (MS Office nivel mediu-avansat);
- Permis conducere categoria B.

Descrierea jobului

-Vanzarea vehiculelor si serviciilor asociate vanzarii de vehicule
- Identificarea de noi clienti
- Stabileste si dezvolta relatii profesionale cu ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀clientii firmei;
- Mentine, gestioneaza si dezvolta baza de clienti;
- Ofera consultanta clientilor in vederea alegerii produsului
- Promoveaza produsele si serviciile oferite de firma;
- Actualizeaza zilnic baza de date client
SALARIU FIX MOTIVANT + BONUSURI SUBSTANTIALE IN FUNCTIE DE REALIZARI!

Firma POLISERV J.G. s-a dezvoltat de-a lungul a peste 25 de ani de activitate, ajungand astazi una dintre cele mai mari firme in domeniu din Ploiesti. POLISERV J.G. este una dintre cele mai performante concesiuni ale marcilor Dacia-Renault.
Obiectivul companiei POLISERV J.G. este sa ofere solutii practice intr-un mod transparent, eficient si profesional. POLISERV J.G. este o organizatie care creste constant, se adapteaza permanent la nou, schimba tehnologiile, introduce noi servicii pentru a veni in intampinarea solicitarilor clientilor. Succesul nostru depinde de succesul clientilor nostri. Pentru a ne atinge obiectivele, vom continua sa ne bazam pe increderea clientilor nostri, dar mai ales pe activitatea lor alaturi de noi.
Publicat 9 Sept. 2024 Reactualizat 9 Sept. 2024 Expiră 9 Oct. 2024