Gratis

Programator SAP ABAP

MATEROM SRL

Candidatul Ideal

• Locație: Târgu Mureș

Te va ajuta să ai:
• studii superioare, profil: Informatică, Cibernetică sau Automatică și Calculatoare.
• cunoștințe despre limbajul de programare și cunoștințe medii de baze de date (SQL).
• cunostinte specifice SAP OOP constituie un avantaj
• experiență cu servicii OData
• abilități de planificare și organizare, cât și abilitatea de a fi autodidact.
• perseverență, atenție la detalii și să ai capacitatea de a lucra cu termene limită.
• cunoștințe avansate de limba engleză.

Descrierea jobului

  • ABAP
  • SQL
  • S/4 HANA

Locul tău este într-o echipă de succes. Vino să:

• faci parte ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀din echipa ce va dezvolta noua generație de servicii pe care vrem să o oferim clienților
• analizezi, proiectezi și implementezi rapoarte, funcții si programe SAP noi sau să modifici soluții existente pentru a satisface noile cerințe tehnice și de business
• implementezi soluții cu atenție la detalii, cu focus pe calitate și scalabilitate; ne dorim ca soluțiile noastre să poată fi ușor extinse pe viitor

Descrierea companiei

🚗 Ce facem noi si de ce sa ne alegi?

Compania MATEROM este o afacere romanească de familie, dinamica, cu peste 26 ani de experienta. Isi desfasoara activitatea în domeniul importului si distributiei de piese auto cu pasiune, profesionalism.

Grupul Materom cuprinde reprezentanțele: Mercedes-Benz, Skoda, Dacia, Renault, Nissan, Volkswagen. Materom face parte din alianța Nexus Automotive International din anul 2015 și reprezinta conceptul de service NexusAuto in Romania

Te asteptam in echipa noastra!

Publicat 26 Sept. 2024 Reactualizat 26 Sept. 2024 Expiră 26 Oct. 2024