Gratis

PRODUCT MANAGER

Euro Valves Distribution

Candidatul Ideal

- studii superioare in domeniul tehnic
- experienta de minim 1 an intr-o functie similara, notiuni si abilitati avansate de vanzare si negociere
- abilitati excelente de comunicare
- capacitate superioara de lucru in echipa
- flexibilitate, adaptabilitate rapida
- atitudine pozitiva
- perseverenta
- cunostinte cel putin medii de utilizare MS Office

Descrierea jobului

- Mentinerea relatiei cu producatorul pentru gama de produse furnizate
- Acorda consultanta tehnica pentru produsele companiei echipei de vanzari ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂si clientilor
- Realizarea de newslettere, promovarea gamei de produse de care este responsabil
- Negocierea termenilor si conditiilor contractuale cu furnizorii
- Realizarea de analize concurentiale (concurenti, furnizori, clienti, produse) si identificarea de noi oportunitati de afaceri (canale / piete / produse / clienti cheie)
- Implicarea in procesul de vanzare si negociere al produselor / solutiilor legate de furnizorul alocat
- Munca de teren combinata cu munca de birou.

Beneficii:
- Salariu atractiv
- Program de lucru flexibil

Suntem SC Euro Valves Distribution SRL , o companie specializata in furnizarea directa de armaturi si echipamente industriale catre clientii finali. Colaboram cu o varietate larga de producatori si ofera produse precum izolatii, armaturi industriale, echipamnete industriale, tevi si fitinguri din inox si otel, intr-o gama extinsa de industrii si aplicatii (abur/condens, apa, aer, fluide fierbinti, gaze tehnice). ).

Ce Ne Defineste?
Punem accent pe promptitudine, sinceritate si expertiza echipei noastre. Oferim solutii personalizate pentru nevoile industriilor de diverse tipuri, oferind asistenta tehnica, consultanta si solutii de optimizare a costurilor.

Domenii de Expertiza
Produsele noastre gasc aplicatii in industria alimentara, energie, celuloza si hartie, industria chimica, petrochimica si de rafinare, statii de tratare si epurare a apei, industria cauciucului, industria farmaceutica, industria constructiei de masini, textile, HORECA si constructii civile. si industriale.

Misiunea Noastra
Clientul este intotdeauna in centrul atentiei noastre. Ne straduim sa oferim cele mai bune solutii pentru nevoile lor, sa le ajutam sa economiseasca energie si sa asiguram siguranta la locul de munca.
Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 29 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024