Gratis

PAUL cauta colegi soferi

MOULIN D'OR - PAUL
2 poziții

Candidatul Ideal

PAUL cauta colegi soferi!

Ai permis categoria B? Experienta de minim un an intr-o pozitie similara?
Atunci te asteptam in echipa noastra!

Cautam o persoana cu pasiune, devotament, atitudine pozitiva si prietenoasa!

Descrierea jobului

Ce iti oferim:
  • Flexibilitatea programului de lucru (8h/zi, 5 zile / saptamana);
  • Tichete de masa (35 lei/ zi);
  • Oportunitati ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄de dezvoltare profesionala;
  • Prime de sarbatori.

PAUL este rodul unei povesti de familie care a inceput in urma cu aproape 125 de ani. Este povestea a cinci generatii dedicate telului de a duce mai departe gustul unei paini cu adevarat bune.

Renumit lant francez de brutarii/patiserii cu peste 430 de locatii deschise in 22 de tari, PAUL pune accent pe dezvoltarea profesionala a angajatilor sai. In Romania s-a deschis prima locatie in anul 2008, urmand ca in urmatorii ani sa se deschida alte 12 locatii bucurandu-se de un real succes.
Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 29 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024