Gratis

Partners Relationship Manager/Manager Promovare Piatra

ArtGranit

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este:
Studii superioare;
Experiență în vînzări, comunicare cu clienții, marketing, vinzari active;
Vorbirea fluentă a limbilor română, engleza-constituie avantaj ;
Cunoștințe PC (Word, Excell, PPT)CRM;
Permis de conducere;
Abilități de comunicare, negociere și convingere;
Abilități oratorice;
Abilități în cercetare de piață, abordare clienți, stabilire parteneriate;

Descrierea jobului

Implimentarea strategiei de vânzări a companiei, pe partea de dezvoltare parteneri;
Gestionarea bazei existente de parteneri/clienți pe segmentul: companii de ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈mobilă/designeri/arhitecți șantiere de construcții și creșterea numărului de parteneriate;
Responsabil de creșterea vanzărilor prin partenerii companiei;
Instruirea echipei de vanzări a partenerilor cu privire la produsele / serviciile oferite de companie
Training și prezentare a colecțiilor noi, produselor și serviciilor noi;
Implimentarea, dezvoltarea și monitorizarea proiectelor partenerilor;
Evidența și raportarea vanzarilor și KPI per partener, per portofolio.
Lucreaza eficient, in stransa legatura cu echipa de vanzari, pentru mentinerea standardelor pe care partenerii le asteapta in relatia cu societatea noastra;
Face training specializat angajatilor care au interfata cu clientii B2C, prezentare produse / tehnologii noi;
Trebuie sa stie in permanenta daca se schimba persoana insarcinata cu vanzarea catre clientul final, iar daca este cazul unei inlocuiri, se ingrijeste de trainingul omului nou adus.

Beneficii:

Pachet salarial atractiv, constituit din partea fixă +comision din vînzările B2B;
Produse de lux, calitate premium;
Echip tînără și orientată spre dezvoltare;
Autoturism de serviciu;
Telefon/Laptop de serviciu;
Echipă de marketing gata să ajute cu livrarea de materiale informative pentru vizite la parteneri;
Traininguri interne si externe asigurate de companie;
Participarea la expozitii tematice, deplasari peste hotare si schimburi de experientă.

Suntem ArtGranit, producător și distribuitor al produselor din piatră naturală.

Din 2014 funcționăm în România și, în paralel, am acumulat o experiență de 15 ani în Republica Moldova unde am ajuns lideri de piață.Experiența pe care am acumulat-o, în toți acești ani, ne-a învățat să oferim produse de cea mai bună CALITATE, fapt care ne poziționează de peste un deceniu ca lideri de piață și trendsetteri, inovatori ai industriei.

Publicat 27 Sept. 2024 Reactualizat 27 Sept. 2024 Expiră 27 Oct. 2024