Gratis

OPTOMETRIST

EMERALD OPTIC S.R.L.

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea de optometrist cu minim 2 ani experienta in domeniu !

Canditatul ideal :

- Abilitati excelente de comunicare si negociere;
- Studii de specialitate in domeniu;
- Disponibilitate pentru deplasari.

Descrierea jobului

Responsabilități:
- Determinare dioptrii;
- Educarea pacienților cu privire la sănătatea ochilor și la importanța îngrijirii regulate a ochilor;
- ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︂Instruirea si consilierea clientilor in alegerea produselor optice.

Beneficii:
- Salariu competitiv și bonusuri bazate pe performanță;
- Reduceri pentru angajați la ochelari și servicii.

La Emerald Optic, suntem dedicați îmbunătățirii viziunii și stilului prin gama noastră largă de produse și servicii optice. Cu angajamentul față de calitate și inovație, oferim o selecție diversă de ochelari, inclusiv ochelari de vedere si ochelari de soare, adaptate pentru a satisface nevoile unice ale clienților noștri. Echipa noastră este pasionată de a oferi îngrijire personalizată a ochilor și îndrumări de specialitate pentru a vă ajuta să găsiți cea mai potrivită pentru stilul dumneavoastră de viață. Folosim cea mai recentă tehnologie pentru a asigura prescripții precise. La Emerald Optic, credem că viziunea clară este esențială pentru o viață vibrantă și ne străduim să facem îngrijirea ochilor accesibilă și plăcută pentru toată lumea.

Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024