Gratis

Optometrist

Visus Clinic S.R.L.

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unui optometrist calificat si dedicat sa se alature echipei noastre intr-un mediu medical dinamic si prietenos. Daca sunteti un profesionist pasionat de sanatatea ochilor si doriti sa faceti parte dintr-o echipa orientata catre excelenta, va invitam sa aplicati pentru rolul nostru de optometrist in cadrul clinicii noastre din Bucuresti.

Cerințe:
  • Diploma de licenta in optometrie si certificare valida.
  • Experienta demonstrata in practica optica sau medicala.
  • Abilitati excelente de comunicare si interactiune cu pacientii.
  • Capacitatea de a lucra eficient intr-un mediu dinamic si sub presiune.
  • Orientare catre imbunatatirea continua si dezvoltarea profesionala.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Efectuarea examinarilor oculare pentru pacientii de toate varstele.
  • Efectuarea comenzilor de ochelari si a lentilelor de contact ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁conform prescriptiei efectuate de medicul oftalmolog.
  • Consilierea pacientilor cu privire la ingrijirea ochilor si gestionarea problemelor de vedere.
  • Colaborarea eficienta cu echipa noastra medicala pentru a asigura ingrijirea completa si integrata a pacientilor.

Beneficii:
  • Salariu competitiv si pachet atractiv de beneficii.
  • Oportunitatea de a lucra cu tehnologie de ultima generatie intr-un mediu modern.
  • Suport si oportunitati de dezvoltare profesionala continua.
  • Mediu de lucru prietenos si colabo
Publicat 2 Sept. 2024 Reactualizat 23 Sept. 2024 Expiră 2 Oct. 2024