Operatori,Picker,Stivuitorist , Muncitori in depozite,Olanda

M.S. WRANGHEL S.R.L.
20 poziții

Candidatul Ideal

- Persoana dinamica, focusata si proactiva;
- Flexibilitate si adaptare rapida la situatie;
- cazier curat,engleza nivel incepator, mediu
- se accepta B/F, cupluri

Descrierea jobului

Pozitii disponibilе Operatori productie,Picker, Stivuitorist, Muncitori depozite :
Posturile vacante sunt in depozite de: legume/fructe, textile/haine, produse alimentare /gatite , ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈fabrica /depozite de carne in regiunea: ( Venlo,Beilen, Alkamaar,Helmodn etc )Olanda

Beneficii:
- contract de munca
- salariul 13,27-14,50 Euro/h/brut (530-690Euro brut /sapt) 490- 610 Euro net/ sapt
- salariul platit saptamanal

- programul de munca 8-10 h zi, 4-6 zile saptamana,
- transport asigurat de la locul de munca la cazare dus - intors
- 1-2 zile libere saptamana
- cazarea asigurata contra cost 117 euro persoana/saptamana( 2 persoane camera, utilitaile incluse)
- asigurare medicala35,50 saptamana , concediu anual platit- 20 zile/an,
- cu 25% plata mai mare dect tariful normal daca lucrezi dupa ora 19 si cu 40%tarif mai mult daca lucrezi sambata

Responsabilitatile jobului variaza in functie de pozitia pentru care aplicati si Angajator
Angajatori(Pakstation Venlo;Unilux B.; Meat Friends; Best BV;Hema B.V.;Padifood Service B.V; Jumbo Distributiecentrum B.V;Proviande Retail etc ).

Date Incepere contract :16;23;30 Iunie 2024 si 7;14 Iulie 2024

CV-urile se trimit la urmatoarea adresa de email: ms_wranghel@yahoo.com ; office@mswranghel.com
Tel/whatsapp: +40722773915; +40787319213
www.mswranghel.com

SC M.S. WRANGHEL SRL este una din cele mai vechi companii de pe piata Romaneasca fiind fondata in anul 1994,are ca principal obiect de activitate promovarea programelor de schimb cultural, perfectionare profesionala si plasarii fortei de munca in intreaga lume.
Succesul companiei se datoreaza calitatii programelor si serviciilor oferite cat si datorita candidatilor nostri.

SC M.S.WRANGHEL SRL NU percepe taxa de recrutare,mediere,secretariat , asistenta la viza ,procesare dosar sau alte taxe ascunse.

Publicat 6 Iun. 2024 Reactualizat 6 Iun. 2024 Expiră 13 Iun. 2024