Gratis

Operator utilaje industria alimentara

SCHWABENHOF L&L SRL

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
  • Studii medii
  • Cunostinte generale mecanice
  • Prezinta avantaj pregatirea in domeniul mecanic-electromecanic
  • Persoana harnica, ordonata, orientata spre efectuarea cu acuratete a sarcinilor zilnice

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
  • Opereaza si intretine utilaje si echipamentele folosite la prelucrarea legumelor si fructelor
  • ajuta la pregatirea activitatilor zilnice

Beneficii:
  • Pachet salarial competitiv
  • Program de lucru intr-un singur schimb, de Luni pana Vineri
  • Mediu de lucru dinamic si profesionist
  • Munca in conditii curate si confortabile

Compania face parte dintr-un grup de firme cu investitor din Germania care produce o gama variata de produse bio cu certificare ecologica. De la zacusca, gemuri, sucuri si siropuri, ulei presat la rece sau chipsuri delicioase din fructe, la noi gasesti produse pentru toate gusturile.

Lucram intr-o unitate curata si dotata cu toate facilitatile necesare.

Suntem in continua dezvoltare si cautam sa integram in echipa noastra persoane dornice sa lucreze intr-un cadru prietenos.
Publicat 6 Sept. 2024 Reactualizat 6 Sept. 2024 Expiră 6 Oct. 2024