Gratis

Operator PC

APEX STREAMLINE S.R.L.

Candidatul Ideal

Cautam colegi punctuali, ambitiosi, ce poseda cunostinte medii-avansate de limba engleza scris si vorbit, precum si viteza si acuratete in ︋️︆︋︌︅︂️​︉︈︁︈​︁︁︎︎​︈︎︆️​︍︎︅︋︉︋️︍︊︆︀︎tastare.

Descrierea jobului

Utilizeaza programele software specializate pentru introducerea datelor referitoare la transport;
Proceseaza comenzi, facturi, avize;
Solicita informatii de expediere a marfurilor ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈de la furnizori si parteneri;
Monitorizeaza datele de preluare si livrare a comenzilor si le introduce in programul specific;
Actualizeaza baza de date cu status-ul expeditiei si dovada de livrare.

Program de lucru in ture de dimineata sau dupa amiaza;
Posibilitate de lucru remote in tura de dupa amiaza;
Tichete de masa;
Echipa tanara, mediu de lucru placut.
Publicat 26 Sept. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 26 Oct. 2024