Gratis

Operator introducere date

SC AUST INSURANCE BROKER DE ASIGURARE SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

- Capacitate tehnoredactare calculator rapida
- Persoana serioasa, sociabila
- Atitudine placuta, spirit de echipa
- Diplomă de bacalaureat

Descrierea jobului

Responsabilitati
- Editarea politelor de asigurare, a facturilor si documentelor de transport
- Pregatirea politelor pentru livrare

Beneficii
- ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂Se deconteaza transportul (abonament metrou / RATB)
- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Mod de lucru hibrid (doua saptamani la birou, o saptamana remote)
- Conditii de munca excelente: bucatarie, zona de relaxare, consumabile incluse (apa, cafea, ceai)
- Perioada de training platita
- Program flexibil (L - V, ture in intervalul 8.30 – 20.00)
- Ochelari protectie PC
- Mediu de lucru tanar
- Curs de calificare profesionala in asigurari
- Posibilitati de avansare

Infiintata in 2008, Aust Insurance Broker a avut o evolutie ascendenta permanenta, devenind unul dintre principalii jucatori in piata de brokeraj online din Romania.
Site-ul companiei: www.RCAlaTINEacasa.ro
Publicat 17 Sept. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 17 Oct. 2024