Gratis

OPERATOR FACTURARE / CONTABIL JUNIOR

ORIENT CERAMIC S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

OPERATOR FACTURARE/ CONTABIL JUNIOR

Posturi disponibile:
- Constanța: 3 posturi disponibile
(Sediul Central – Str. Interioară 2 Nr 2).

BENEFICII:
- Salariu motivant;
- Bonuri de masa;
- Prime de Sărbători în funcție de rezultatele societății;
- Permisiune de a lipsi pentru scurt timp de la locul de muncă, în limita a 12 ore lunar;
- Alocarea unei perioade de început pentru însușirea cunoștințelor necesare postului;
- Beneficii la achiziționarea produselor din portofoliul companiei.

Cerințe profesionale:

- Studii medii sau superioare;
- Cunoștințe de contabilitate primară și bune abilități de lucru cu Word, Excel, Outlook;
- Bune abilitați de comunicare si relaționare cu clienții societății;
- Experiența profesională pe un post similar constituie avantaj.

Descrierea jobului

- Preluarea și gestionarea comenzilor din platformele colaboratorilor societății;
- Organizarea livrarii comenzilor către colaboratori;
- Emiterea facturilor, avizelor, bonurilor ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈de comanda etc;
- Verificarea încasărilor și soldurilor;
- Asigurarea de suport colaboratorilor cu privire la eventuale sesizări, modalități de plata sau de livrare.

Orient Ceramic activează pe piața materialelor de construcții începând cu martie 2005, devenind în scurt timp liderul zonal și unul dintre principalii jucători la nivel național în importul, distribuția și comercializarea plăcilor ceramice, cu un volum de achiziții de peste 2.000.000 metri pătrați importați anual.
Publicat 24 Sept. 2024 Reactualizat 29 Sept. 2024 Expiră 24 Oct. 2024