Gratis

Operator depozit (Manipulant - Picker)

Lime Medical
2 poziții

Candidatul Ideal

Salutare!
Esti o persoana care pune accent pe performanta, onestitate si pro-activitate ?
Cautam un operator depozit care sa inceapa lucrul imediat.
Lucratul in depozit conectat la magazin online reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

  • ​Asigura in bune conditii: receptionarea, manipularea, colectarea si livrarea produselor;
  • Descarca marfa livrata in depozit de catre soferi.
  • Verifica ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈marfa primita din punct de vedere calitativ si cantitativ.
  • Receptioneaza produsele in baza documentelor de livrare.
  • Efectueaza receptia fizica a marfurilor la intrarea in depozitul firmei.
  • Utilizeaza eficient spatiul de depozitare a marfurilor.
  • Aranjeaza marfa pe rafturi conform specificatiilor logistice.
  • Ambaleaza si securizeaza marfa in vederea livrarii.
  • Incarca marfa in masina respectand graficul de livrare.
  • Verifica impreuna cu soferul conformitatea marfii incarcate cu cea inscrisa in documentele de livrare.
  • Respecta organizarea spatiilor de depozitar.

Beneficii:
  • Bonusuri de performanta
  • Prime de sarbatori
  • Tichete de masa
  • Transport asigurat de la metrou
  • Colectiv tanar si orientat catre contributie
  • Sarbatori legale libere
  • Program de L-V 09:00 - 17:30

Compania Lime Medical activeaza in domeniul distributiei de dispozitive medicale la nivel national.

Cultura noastra:

1. Urmărim evoluția și învățarea continuă.

2. Construim o relație deschisă și onestă printr-o comunicare excelentă.

3. Suntem curajoși, creativi și open-minded.

4. Îmbrățișăm schimbarea.

5. Suntem pasionați de ceea ce facem.

6. Construim o echipă pozitivă și un spirit de familie.

7. Facem ceea ce este corect, nu ceea ce este ușor.
Publicat 15 Oct. 2024 Reactualizat 15 Oct. 2024 Expiră 14 Nov. 2024