Gratis

Operator Date

EuroAsia HR Consulting

Candidatul Ideal

  • Prima conditie este ca sa fii disponibil DE INDATA! Nu avem timp de pierdut, nu asteptam si nu oferim raspuns dupa 7 zile.
  • Cautam o persoana inteligenta, si foarte serioasa, cu capacitate de invatare rapida, cu domiciliul in Bucuresti.
  • Liceul obligatoriu, student - este ideal cu studii, in Drept ar fi perfect
  • Permis de conducere si posesor de masina - constituie avantaj
  • De preferta sa locuiest in zona cu acces rapid la Biroul din Hotelul Rin Vitan. Nu dorim sa pierzi timp inutil in trafic.
  • Accesul se face cu Autobuzul 102, in cazul in care doresti sa folosesti transportul public.

Descrierea jobului

  • Compania noastra recruteaza personal din ASIA.
  • Asta inseamna ca pentru viitorii muncitori trebuiesc pregatite in primul rand dosarele pentru ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄VIZA.
  • Asta inseamna ca TU vei avea de asezat dosare si scanat documente.
  • Munca este simpla si fara stres. Datele NU se schimba.
  • Lucram cu notiuni exacte precum la matematica. 1 dosar trebuie sa contina 7 documente.
  • Tu te asiguri ca acestea exista la dosar, in caz contrar le ceri Agentilor, apoi le scanezi si le incarci in sistem.
  • In medie mai mult de 5 dosare nu ai de facut pe zi, adica 35 de foi de scanat.
  • Daca ai permis si masina, ar fi si mai bine, este posibil sa faci deplasari in Bucuresti, pe la AJOFM etc.

Beneficii:
  • Programul, deasemenea ti-l poti face in functie de volumul de munca si nevoile tale. Nu ne intereseaza ca muncesti dimineata sau seara. De preferat zilnic de la 9-17
  • In functie de disponibilitatea de a munci si adaptarea la situatiile aparute, precum si rezolvarea acestora, vei fi bonusat consistent, dar despre asta vom discuta la momentul potrivit.
  • Biroul se afla in RIN Vitan, Dupa program putem sa te invitam la SPA ul Hotelului.

Legume Sanatoase de Giurgiu isi are originea in Grupul de Producatori Ferma Neagu. Incepand cu anul 2016 Legume Sanatoase a fost infiintata pentru activitatea de procesare fresh a legumelor produse in ferma. Incepand cu 2019 si a dezvoltat o latura de activitate, pe un sector de nisa la nivel National producand echipamente individuale si linii complete (unele in curs de brevetare), pentru piata din Romania. Astfel suntem singurii producatori din Romania de utilaje pentru spalat,curatat,depelat,taiat legume in special radacinoase. O mica parte a produselor noastre le puteti gasi pe www.fpcf.eu In 2020 ne am propus sa dezvoltam o alta latura a industriei de procesare, in sensul ca vom veni in intampinarea fermierilor cu instalatii de spalat/polisat/ambalat a radacinoaselor in stare proaspata (ne taiate), dar si a procesatorilor care doresc linii complete de spalat, taiat-congelat/ambalat. Incepand cu 01.sept 2020 vom deschide o fabrica de cipsurii (naturale) din cartofi, pe care dorim sa le vindem in special. in zona HORECA. In concluzie actionand pe o piata cu o concurenta firava sau chiar inexistenta, succesul este usor de obtinut.

Publicat 8 Oct. 2024 Reactualizat 8 Oct. 2024 Expiră 7 Nov. 2024