Gratis

Operator Call Center

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

  • Diplomă de bacalaureat sau echivalentă. Studiile superioare reprezintă avantaj;
  • Experiență anterioară în call center, în domeniul serviciu clienți sau în domeniul jocurilor de noroc reprezintă un avantaj, dar nu este obligatorie;
  • Capacitatea de a identifica și rezolva problemele eficient și profesionist;
  • Experienta minima in lucrul cu un software de call center și sistemele de gestionare a relațiilor cu clienții (CRM);
  • Atitudine pozitivă și capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic;.
  • Cunostinte de limba engleza cel putin la nivel mediu (conversational si scris).

Descrierea jobului

  • Contactați clienții prin telefon pentru a le oferi informații despre produsele sau serviciile companiei, pentru verifica satisfacția acestora sau ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄pentru a promova oferte speciale.
  • Identificați și soluționați problemele clienților, asigurându-vă că problemele sunt rezolvate într-un mod eficient și satisfăcător.
  • Mențineți un standard înalt de satisfacție a clienților prin oferirea unui serviciu prietenos și profesionist.
  • Actualizați și introduceți datele clienților în sistemele de gestionare a relațiilor cu clienții (CRM).
  • Înregistrați și urmăriți cerințele clienților, oferind feedback echipei interne pentru îmbunătățirea serviciilor sau produselor.
  • Urmați procedurile interne și politicile companiei pentru a asigura eficiență și conformitate în activitatea zilnica.
Publicat 22 Sept. 2024 Reactualizat 22 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.