Gratis

Operator call-center si introducere date

ALPHAGAN SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Jobul necesita cunoștințe temeinice operare PC Office. Viitori colegi vor fi persoane familiarizate cu calculatorul pe care il vor opera cu rapiditate maxima. Abilitatile de comunicare, promovare si logica matematica sunt cerinte obligatorii. De asemenea, noii colegi vor avea noțiuni de contabilitate insusite.
Experienta in sistemul bancar, contabilitate primara sau vanzari constituie un real avantaj.

Descrierea jobului

Viitorii colegi vor contacta telefonic potentiali clienti pentru a ii oferta si a le furniza informatii despre programele de finantare ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂pe care le pot accesa, vor semna contracte cu acestia, vor scrie proiecte de succes, vor raspunde la solicitarile de clarificari pe marginea acestora in perioadele de evaluare, vor intocmi rapoarte de progres, proceduri de achizitii si cereri de plata/ rambursare in numele clientilor, toate aceste task-uri desfasurandu-se sub indrumarea noastra.

Se ofera pachet salarial motivant si bonusuri in functie de performanta cu care vor fi realizate sarcinile, pentru fiecare proiect implementat cu succes.

Compania se ocupa cu absorbtii fonduri nerambursabile, structurale si de coeziune, pentru mediul privat si pentru autoritati publice. Oferim clientilor nostri intregul suport, de la redactarea si depunerea proiectului, pana la implementarea si monitorizarea acestuia.
Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 2 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024