Gratis

Operator Calculator cu Abilitati Excel

SUPERCOM SA

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui Operator Calculator talentat și pasionat, care să se alăture echipei noastre din departamentul de achiziții. Dacă ești o persoană organizată, cu o cunoaștere profundă a legislației și procedurilor în domeniul achizițiilor publice, atunci acesta este locul potrivit pentru tine.

Ce ne dorim de la tine:
  • Abilități avansate de utilizare a programului Excel;
  • Atenție la detalii și capacitatea de a identifica erori în mod eficient;
  • Abilități bune de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă;
  • Experiență anterioară în domeniul financiar reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

Ce vei face:
  • Introducerea și verificarea datelor financiare în foi de calcul Excel;
  • Generarea rapoartelor și a analizelor financiare ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂folosind funcțiile avansate ale Excel;
  • Colaborarea cu echipa pentru a asigura acuratețea și coerența datelor financiare;
  • Identificarea și corectarea erorilor în calculele financiare.
  • Candidatul ideal va avea cunoștințe solide de Excel, inclusiv formule, funcții, tabele pivotante și macrocomenzi.
  • Experiența anterioară într-un rol similar va fi considerată un avantaj.

Ce oferim:

Oferim un mediu de lucru dinamic, oportunități de dezvoltare profesională și un pachet salarial
competitiv. Dacă ești pasionat de domeniul financiar și ai abilități excelente în Excel, te invităm
să aplici pentru această poziție și să te alături echipei noastre!
Publicat 11 Oct. 2024 Reactualizat 16 Oct. 2024 Expiră 10 Nov. 2024