Gratis

Online Promotion Manager

Sublime Romania

Candidatul Ideal

Avem nevoie de o persoană pentru ca acest anunț să nu mai fie atât de lame. Ne așteptăm să aibă aptitudini ️︍︇︊︌︋︈︉︂︆︄︅︁︁︎︌︈︂︇︍︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎de a scrie atât formal cât și informal, să fie organizată, să utilizeze activ social media, să aibă cunoștințe de Meta Business, Google Ads, Tik Tok Ads, să înțeleagă indicatorii din acestea și în general sa privească cifrele altfel decât ca pe niște caractere. Experiența anterioara nu este neapărat obligatorie, dar capacitatea de a se organiza și de a manageria task-uri constituie un avantaj considerabil. Nu in ultimul rând, ar fi de preferat sa se înțeleagă cu cățelușii, deoarece avem un caniche simpatic care vine destul de des la birou.

Descrierea jobului

Vrem pentru conturile noastre de social media (Facebook, Instagram, Tik Tok, Youtube, LinkedIn, Telegram) să nu mai pară abandonate și ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈︁︀︂︃︃︉︉︁︂︈să afle lumea cam cât de multă treabă facem. Persoana aceasta, care sperăm să se integreze organic în mica noastră familie, ar trebui sa coordoneze și campaniile de promovare online ale spectacolelor pe care le organizăm.
Oferim un mediu de lucru creativ, într-un domeniu destul de spectaculos (pentru că ne ocupăm cu organizarea spectacolelor), salariu, bonusuri, asigurare medicală privată, bonuri de masă.

Sublime există de 21 de ani și organizează spectacole. În prezent, suntem principala companie locală care produce turnee cu artiști români la nivel național, dar și european.
Lucram pentru artisti precum Micuztu, Dan Badea, Holograf, Paula Seling, Bordea, Horațiu Mălăele, Smiley, Narcisa Suciu, Puya, Cosmin Seleși s.m.a în 12 țări europene.

Publicat 10 Oct. 2024 Reactualizat 17 Oct. 2024 Expiră 9 Nov. 2024