Gratis

MySql Querry Developer

Icisoft Auto S.R.L.

Candidatul Ideal

Experiență dovedită în dezvoltarea și optimizarea bazelor de date MySQL.
Competență în scrierea de interogări SQL complexe, proceduri stocate si cursoare imbricate.
Abilități puternice de analiză și de rezolvare a problemelor.
Abilitatea de a lucra independent și ca parte a unei echipe într-un mediu cu ritm rapid.

Activitatea se va desfasura de la distanta, va fi remunerata pe ora sau project based.
Proiect de foarte lunga durata.

Descrierea jobului

Căutăm un dezvoltator de MySQL Query Developer talentat care să se alăture echipei noastre dinamice.
Responsabilitati cheie:
Proiectarea și dezvoltarea ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈de interogări SQL complexe pentru extragerea și manipularea datelor în mod eficient.
Optimizarea performanței bazei de date prin ajustarea interogărilor și strategii de indexare.
Colaborarea cu echipe interfuncționale pentru a înțelege cerințele de date și pentru a oferi soluții eficiente.
Asigurarea acurateței și integrității datelor prin procese riguroase de testare și validare.
Identificarea oportunităților de îmbunătățire și automatizare a proceselor în operațiunile bazei de date.

Beneficii:
Oportunitatea de a lucra cu tehnologii și instrumente de ultimă oră în gestionarea bazelor de date.
Mediu de lucru colaborativ și susținător care favorizează creșterea și dezvoltarea profesională.
Pachet salarial competitiv si beneficii.
Dacă sunteți un dezvoltator de interogări MySQL calificat, care dorește să aibă un impact semnificativ într-o organizație cu gândire de viitor, vă încurajăm să aplicați pentru această poziție. Alăturați-vă nouă pentru a stimula inovația și excelența prin soluții bazate pe date!

Firma de software care are in portofoliu mai multe aplicatii cu sute de utilizatori.
Publicat 11 Oct. 2024 Reactualizat 18 Oct. 2024 Expiră 10 Nov. 2024