Gratis

Muncitor Necalificat Popesti Leordeni IF

MILCA SRL

Candidatul Ideal

  • Capacitate de a lucra organizat si autonom
  • Dorinta de a progresa la locul de munca
  • Flexibilitate si adaptabilitate la cerintele specifice ale productiei si zonei de livrari
  • Abilitati de munca in echipa

Descrierea jobului

  • Asigura aprovizionarea zilnica cu necesarul de materie prima pentru productie
  • Execută diferite lucrări de manipulare si transport a profilelor ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂metalice in zona de productie
  • Pregatirea şi ambalarea produselor finite din zona de productie
  • Incarcarea/descarcarea marfurilor in zona de livrari marfa
  • Verificarea cantitativă şi calitativă a coletelor in zona de livrari marfa
  • Efectuează și întreține curățenia la locul de muncă

Beneficii :
  • Salariu net intre 3627 lei – 5223 lei
  • Tichete de masa
  • Tichete cadou oferite cu ocazia sarbatorilor de Craciun si Pasti
  • Prime lunare si anuale pentru depasirile de norma si obiective
  • Participare la evenimentele din companie

MCA Grup, leader pe piata locala in productia de usi de garaj si rulouri, ofera de 27 de ani clientilor solutii tehnice apreciate, produse fiabile, un design modern si confort.

Suntem o echipa de peste 90 de persoane implicate în diverse activități: producție, instalare, vânzare, service, logistică sau administrare. În calitate de nou coleg vei primii susținerea necesară într-o perioadă dedicată de practică și învățare adaptată pe cât posibil nevoilor tale.
În echipa noastră vei avea oportunitatea de a câștiga experiență într-un domeniu cu perspective de dezvoltare, vei lucra într-un mediu organizat și profesionist, vei avea parte de un colectiv unit care colaborează pentru a încheia proiecte de succes și a obține satisfacția lucrului bine făcut și a clientului mulțumit.

Pentru orice neclarități nu ezita să ne suni pentru a te ajuta cu clarificări.
Mai multe detalii despre noi găsești și aici: www.mcagrup.ro

Publicat 25 Sept. 2024 Reactualizat 28 Sept. 2024 Expiră 25 Oct. 2024