Gratis

MUNCITOR NECALIFICAT LA ASAMBLAREA SI MONTAREA PIESELOR

SC EURIAL INVEST SA

Candidatul Ideal

Studii medii ;
Persoana dinamica ;
Corectitudine ;
Seriozitate ;
Rigoare si atentie ;
Permis categoria B (constituie un avantaj)

Descrierea jobului

  • realizeaza lucrari de montare si asamblare a pieselor auto;
  • ultilizeaza o serie de echipamente specifice;
  • asigura mentinerea in parametri ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈optimi a echipamentelor folosite;
  • asigura un nivel cat mai inalt de satisfactie al clientilor;
  • asigura calitatea si rapiditatea serviciilor prestate.

Descrierea companiei

Esti o persoana dinamica si ambitioasa?

Cauti noi oportunitati pentru cariera ta?

Va oferim acces la evolutie profesionala, sansa de a avansa, pachete de beneficii interesante si o atmosfera de lucru stimulanta.

Va asteptam sa va alaturati unei echipe de profesionisti, tanara si dinamica!
Publicat 19 Aug. 2024 Reactualizat 19 Aug. 2024 Expiră 18 Sept. 2024