Gratis

MEDICAL SALES REPRESENTATIVE Bucuresti

PHARMA BRANDS

Candidatul Ideal

Căutăm REPREZENTANT MEDICAL pentru promovarea de produse farmaceutice în spitale, clinici și farmacii. Candidatul(a) ideal(ă):
- să aibă abilități de comunicare, să fie un bun vânzător, să fie motivat să obțină rezultate
- să își poată organiza zona alocată cu minimum de supervizare
- deschidere pentru a învăța lucruri noi, inițiativă
- disponibilitate de deplasări / participare la congrese
- atitudine pozitivă.

Profilul medical și/sau experiența anterioară poate fi un avantaj însă nu sunt condiții obligatorii.

Descrierea jobului

Responsabilități:
- respectarea politicii de promovare PHARMABRANDS (bazată pe principii etice, respect, lucru bine făcut)
- performanță: creșterea zonei alocate ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁pe baza obiectivelor agreate

Ce oferim:
- Pachet salarial (salariu + bonus motivant în funcție de rezultate)
- Bonus pentru rezultatele companiei (pentru angajații cu min 1 an experiență la Pharmabrands)
- Extra bonus pentru performanțe remarcabile
- Asigurare medicală (Regina Maria), tichete de masă
- Training-uri de specialitate, conferințe, oportunități de continuă dezvoltare și perfecționare în domeniul farma
- Flexibilitate, mediu de lucru prietenos, care încurajează inițiativa, creativitatea și performanța
- Oportunitatea de a lucra cu brand-uri de top în Europa, market leaders in țările de origine
- Colaborare pe termen lung.

Suntem o echipă unită de profesioniști în marketing și vânzări, promovăm cu mândrie brand-uri precum:
Moller’s Omega-3: www.mollers.ro
Biosil Advanced Collagen Generator: www.biosil.ro
Perspirex antiperspirants: www.perspirex.ro
Impruvis probiotics: www.impruvis.ro

Și altele.

Dacă ai aceeași viziune ca noi, aplică cu încredere! Cel mai probabil nu vom putea să răspundem tuturor, însă vă asigurăm că vom citi cu atenție și vom evalua toate CV-urile și îi vom contacta pe cei selectați!

Publicat 10 Sept. 2024 Reactualizat 29 Sept. 2024 Expiră 10 Oct. 2024