Gratis

MEDIC VETERINAR/ASISTENT VETERINAR/RECEPTIE

DI-VET MEDICAL
3 poziții

Candidatul Ideal

Daca:
- esti in cautarea unui job part/full time
- esti student sau absolvent de studii superioare (medicina veterinara)
- ai experienta in clinica sau esti la inceputul carierei
- ai cunostinte temeinice de farmacologie, medicina generala si lucru cu aparatura de diagnostic sau iti doresti sa ti le insusesti
- ideea de a lucra intr-un spital veterinar te provoaca
- esti o persoana loiala si foarte responsabila
- esti motivat, ai seriozitate si dorinta de dezvoltare profesionala,
- ai disponibilitate de lucru peste program, in sistem de urgenta si de noapte
- doresti sa lucrezi intr-o echipa de profesionisti aflata in plina ascensiune
atunci aplica pentru un job in cadrul companiei noastre depunand un CV la sediul nostru din str Tudor Vianu nr 3 sau pe adresa de e-mail divetmedical@yahoo.com.

Descrierea jobului

Medic/asistent/asistent front desk veterinar
- asistenta medicala veterinara generala si specializata
- posibilitati de promovare si de imbunatatire a cunostintelor ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄practice si teoretice
- posibilitatea de te specializa avand la dispozitie mijloace teoretice si practice de inalta clasa

DI-VET MEDICAL asigura servicii de urgenta NON-STOP , 24 de ore pe zi, 7 zile pe saptamana, inclusiv in zilele de sarbatoare ,in inima Bucurestiului in zona Dorobanti. De asemenea oferim o larga gama de servicii veterinare specifice acestui domeniu – sanatatea animalelor de companie,imagistica, chirurgie, oftalmologie, ambulanta veterinara,cosmetica medicala si estetica, dar si comercializarea de medicamente, hrana, diete, accesorii.
Publicat 25 Sept. 2024 Reactualizat 25 Sept. 2024 Expiră 25 Oct. 2024