Gratis

Medic stomatolog garda de noapte

CLINICA STOMATOLOGICĂ EB DENT S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

​Medic pentru linia de garda de noapte.

Echipa EB Dent este o echipa formată din oameni tineri, dornici sa ︈︌︂︂︋︂︇︍​︋︃︊︅​︁︁︎︍​︊︀︆︃​︊︎︉︅︊︂︉︀️︊︄︈︈︌︂︂︋︂︇︍​︋︃︊︅​︁︁︎︍​︊︀︆︃​︊︎︉︅︊︂︉︀️︊︄︈evolueze pentru a crește zilnic calitatea tratamentelor medicale.
Clinica EB Dent caută o persoană dedicată și empatică care să ajute echipa EB Dent să poată oferi cele mai bune tratamente pentru pacienții ei.
Cautam o persoană care poate să realizeze urmatoarele tratamente: drenaj endodontic, extracție dentara, drenaj abces

Descrierea jobului

Linia de garda se desfasoară în timpul nopții, de la ora 20:00 la ora 07:00.
Fiecare medic din linia de ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈garda este responsabil de 2 nopți pe săptămână
Deoarece confortul echipei noastre contează, se oferă un apartament cu două camera de locuit pe timpul gărzii, apartamentul este perete în perete cu clinica EB Dent.

Clinica de stomatologie EB Dent a fost înființată în Cluj-Napoca de către medicul stomatolog Bebeșelea Sterp Elena. Originară din Sebeș, un oraș mic din Alba. Dupa șase ani de studiu, ea a absolvit Facultatea de Medicină și a început să lucreze ca medic rezident la Spitalul de Chirurgie Maxilo-Facială Cluj-Napoca. În timpul lucrului la spital, Elena și-a dat seama că mulți pacienți aveau nevoie de tratamente stomatologice de urgență și a început să lucreze și în cadrul serviciului de urgențe stomatologice UPU Cluj.

Impresionată de nevoia pacienților de a primi îngrijire stomatologică de urgență și dorind să ofere servicii de calitate, Elena a decis să înființeze propriul cabinet stomatologic,EB Dent, unde ea era singurul medic, care a devenit in mai putin de un an o clinica, cu o echipă de șapte medici specializați în domenii precum chirurgie, protetică, implantologie, endodonție și estetică dentară.

Cu o abordare eficientă, EB Dent se remarcă prin promtitudine. În plus, echipa multidisciplinară a clinicii lucrează împreună pentru a oferi soluții complete și durabile pentru toate problemele stomatologice.

Cu o viziune îndrăzneață și ambițioasă, EB Dent își propune să construiască un lanț de clinici stomatologice în întreaga țară, pentru a oferi pacienților acces rapid la servicii de medicale stomatologice, cu un grad ridicat de profesionalism. Astfel, EB Dent va deveni nu doar o clinică de succes, ci un adevărat simbol al sănătății dentare în România.

Publicat 9 Aug. 2024 Reactualizat 9 Aug. 2024 Expiră 8 Sept. 2024