Gratis

Mecanic Auto

SC EURIAL INVEST S.R.L.

Candidatul Ideal

Abilitati:
- studii tehnice/certificari finalizate reprezinta un avantaj
- permis de conducere categoria B
- atentie la detalii si precizie in lucrul cu instrumentele si echipamentele tehnice
- dinamism, seriozitate, corectitudine, o bună organizare a activităţilor şi a timpului
- experienta intr-o pozitie similiara/in domeniul auto, reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Suntem în căutarea unui Mecanic auto, dedicat și implicat, pentru a se alătura echipei noastre. Dacă sunteti talentat si pasionat, ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︃aveți cunostinte tehnice și vă place sa lucrati cu masinile, aceasta ar putea fi o oportunitate perfectă pentru dumneavoastră.

In functia de Mecanic auto, responsabilitatile dvs. vor include:
  • Efectuarea diagnosticării și reparațiilor mecanice ale vehiculelor;
  • Identificarea și rezolvarea problemelor tehnice ale vehiculelor;
  • Întreținerea și reparația sistemelor de frânare, suspensie, direcție și alte componente ale vehiculului;
  • Realizarea reviziilor și a inspecțiilor periodice ale vehiculelor conform standardelor și procedurilor stabilite;
  • Utilizarea echipamentelor și instrumentelor specifice pentru diagnosticare și reparații auto;
  • Colaborarea cu colegii pentru a asigura un flux eficient de lucru și pentru a îndeplini cerințele clienților;
  • Menținerea unui mediu de lucru curat și organizat conform standardelor de siguranță și sănătate ocupatională.

Pentru a avea succes în acest rol, trebuie să aveți abilitati tehnice si pasiune pntru masini. De asemenea, trebuie să fiți organizat si atent la detalii.

Beneficiile de a lucra in functia de Mecanic auto în cadrul echipei noastre includ:
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic, tanar și plin de energie
  • Sprijin și formare continuă pentru a vă ajuta să vă dezvoltați abilitățile și cunoștințele tehnice in domeniul auto
  • Training-uri periodice de la producator pentru produsele marcilor pe care le reprezentam
  • Lucru cu echipamente și instrumente moderne și performante

Dacă apreciati ca indepliniti cerintele mai sus detaliate pentru postul de Mecanic auto in cadrul companiei EURIAL, vă invităm să aplicați la acest job. Așteptăm cu nerăbdare să vă alăturați echipei noastre și să contribuiți la succesul nostru continuu.

Eurial Invest, distribuitor autorizat si reparator agreat pentru mărcile Peugeot, Citroen, DS și Opel, cu o vasta experiență în comerțul cu autovehicule și servicii post-vânzare, a adus în premieră marca Peugeot în România și este unicul dealer oficial al mărcii DS Automobiles din Romania.

Cu o echipă de peste 300 de angajați, in cele 7 locatii situate in marile orase din tara (Bucuresti – Militari, Otopeni, Pantelimon, Cluj-Napoca, Brasov, Pitesti si Ploiesti), reușim sa oferim in mod continuu și explicit soluții auto care să susțină diversitatea, libertatea de alegere și de exprimare, în funcție de personalitatea fiecărui client. Ne-am însușit valori care să ne reprezinte, bazate pe mărcile reprezentate și pe experiența noastră de peste 30 de ani în piața auto locală.

Publicat 4 Iun. 2024 Reactualizat 4 Iun. 2024 Expiră 4 Iul. 2024