Gratis

Marketing Specialist - Sepsi Value Centre

MAS PLC Bucharest, Romania

Candidatul Ideal

  • Maternity Cover Position (perioada determinata 2 ani)
  • Locul de desfasurare a activitatii: Sepsi Value Centre/ Sfantu Gheorghe (Covasna)

Prezentare generala a rolului:
Specialistul în marketing desfășoară activități legate de implementarea, configurarea și sprijinul continuu al activităților de marketing.

Cerinte:

  • Experienta de minim 2-3 ani intr-un rol asemanator
  • Cunostinte solide de limba engleza (scris si vorbit)
  • Utilizator avansat MS Office
  • Cunoasterea instrumentelor de marketing
  • Cunoasterea instrumentelor de sondare a pietei
  • Orientarea spre obtinerea de rezulate concrete si masurabile
  • Capacitatea de analiza si sinteza
  • Corectitudine, receptivitate, orientare catre nou, flexibilitate si creativitate
  • Atitudine pozitiva
  • Foarte bune abilitati de management al timpului
  • Abilitati de comunicare foarte bine dezvoltate

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Este implicat in activitatile de planificare si strategie
  • Este implicat in procesul creativ pentru campaniile si initativele de ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀marketing
  • Coordoneaza furnizorii implicati in procesul de creatie
  • Pregateste si trimite furnizorilor rezumate si scope of work legate de campaniile si activitatile de marketing
  • Urmareste indicatorii și obiectivele de performanta de marketing
  • Organizeaza si implementeaza evenimentele conform calendarului de campanie
  • Studiaza piata si concurenta
  • Participa la stabilirea targetelor de marketing si KPI vanzari, gasirea solutiilor optime de cresterea a obiectivelor de vanzari si marketing
  • Este implicat in modul de realizare si promovare a site-ului
  • Urmareste procesele premergatoare lansarilor de noi proiecte sau etape de vanzari

MAS PLC este un investitor imobiliar și operator listat în consiliul principal al Bursei de Valori din Johannesburg. Grupul este gestionat intern, combinând abilități de investiții, achiziții, leasing, gestionarea activelor și a proprietăților, marketing și finanțe.
Publicat 30 Aug. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 29 Sept. 2024