Gratis

Manipulant masini de brodat

CUSĂTORIA ANEI S.R.L.
2 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este important să fie orientat spre detalii, capabil să lucreze eficient în echipă și să respecte termenele limită. De asemenea, o atitudine proactivă și capacitatea de a rezolva probleme rapid sunt esențiale.

Descrierea jobului

Manipularea echipamentelor de brodat se efectueaza automat. Masinile brodeaza singure, trebuiesc setate folosind o tehnologie asemanatoare telefoanelor mobile.
Oferim ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀training si suport permanent.
Contact : 0756012399

CasaCuBroderii își dorește să creeze povestea cadourilor de botez care nu se sting, care nu se demodează și mai presus de orice care rămân “în viață” peste ani și ani!
Publicat 25 Sept. 2024 Reactualizat 25 Sept. 2024 Expiră 25 Oct. 2024