Gratis

Manager vanzari echipamente cnc pentru fabrici de mobila

SANITOP S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Woodmatic Recrutează Manager Vânzări Echipamente CNC pentru Fabrici de Mobilă

*Căutăm:* Un coleg experimentat în vânzări echipamente industriale CNC pentru productia mobilei, un lider al pieței, dedicat și pasionat de excelență. Experiența este cheia succesului, iar determinarea și profesionalismul sunt fundamentale.

*Cerințe:*
- Experiență demonstrabilă în vânzări de echipamente CNC pentru fabricarea mobilierului
- Abilități remarcabile de negociere și comunicare
- Capacitatea de a identifica și satisface nevoile specifice ale clienților
- Focus pe atingerea și depășirea obiectivelor

Dacă ești un profesionist în vânzări, dornic să te alături unei echipe inovatoare și să contribui la transformarea industriei, așteptăm cu interes CV-ul tău la adresa office@woodmatic.ro

Fii parte din viitorul industriei de mobilă, unde inovația și performanța se întâlnesc pentru a crea succesul!

Descrierea jobului

*Căutăm:* Un coleg experimentat în vânzări echipamente industriale CNC pentru productia mobilei, un lider al pieței, dedicat și pasionat de ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄excelență. Experiența este cheia succesului, iar determinarea și profesionalismul sunt fundamentale.

*Responsabilități:*
- Identificarea și abordarea proactivă a potențialilor clienți din industria fabricilor de mobilă
- Prezentarea și promovarea echipamentelor KDT, oferind soluții personalizate și adaptate nevoilor specifice ale fiecărui client
- Negocierea și încheierea contractelor, menținând relații solide cu clienții existenți și dezvoltând portofoliul de clienți noi
- Monitorizarea tendințelor pieței și raportarea feedback-ului din teren pentru a optimiza strategiile de vânzări

*Beneficii:*
- Oportunitatea de a lucra cu unul dintre cei mai importanți producători mondiali de echipamente pentru mobilă
- Pachet salarial atractiv și bonusuri în funcție de performanță
- Mediu de lucru dinamic, susținut de o echipă dedicată și pasionată
- Posibilități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei

*Despre Noi:* Suntem Woodmatic, partenerul exclusiv al KDT Machinery, un gigant mondial în producția de echipamente cu comandă numerică pentru fabricile de mobilă. Clasându-ne în top 4 la nivel global, suntem pionieri în aducerea tehnologiei de vârf , la preturi accesibile , în fiecare unitate de producție.
Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024