Gratis

Manager client VIP

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

  • Diplomă de bacalaureat sau echivalentă. Studiile superioare prezinta avantaj;
  • Experiență anterioară în managementul relațiilor cu clienții VIP sau în roluri similare în industria jocurilor de noroc;
  • Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă, cu capacitatea de a interacționa cu clienții VIP;
  • Abilități de organizare și management pentru coordonarea eficientă a activităților și evenimentelor VIP;
  • Capacitatea de a analiza datele și de a dezvolta strategii bazate pe informații concrete;
  • Capacitatea de a menține un standard ridicat de profesionalism și discreție în gestionarea clienților VIP;
  • Cunostinte de limba engleza cel putin nivel mediu (conversational+scris).

Descrierea jobului

  • Dezvoltați și mențineți relații puternice și de lungă durată cu clienții VIP, asigurându-vă că aceștia beneficiază de un serviciu ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀personalizat și de înaltă calitate;
  • Organizați și gestionați evenimentele speciale și promoțiile dedicate clienților VIP, asigurându-vă , sub toate aspectele, ca acestea sunt realizate conform standardelor de excelență ale companiei;
  • Analizați și monitorizați comportamentul clienților VIP pentru a identifica oportunități de îmbunătățire a serviciilor și pentru a preveni situatiile neplacute înainte ca acestea să apară;
  • Dezvoltați și implementați strategii și inițiative pentru atragerea și menținerea clienților VIP, colaborând cu echipele de marketing și de dezvoltare a produsului ;
  • Gestionati și soluționati orice situatie neplacuta sau nemultumire a clienților VIP într-un mod rapid și eficient, asigurându-vă că doleantele acestora sunt satisfacute in mod corespunzator;Pregătiți rapoarte și analize privind performanța clienților VIP și efectul strategiilor implementate, oferind feedback și recomandări echipei de management.
Publicat 22 Sept. 2024 Reactualizat 22 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.