LUCRATOR DEPOZIT- locatie AMAZON GERMANIA ( vorbitor Engleza sau Germana)

Adecco Personaldienstleistungen GmbH

Candidatul Ideal

Vorbesti engleza sau germana? Doresti sa te muti in Germania si sa lucrezi direct pentru AMAZON? Te ajutam noi!

Cerințe:
  • Nivel conversational de limba engleza sau germana
  • Seriozitate și capacitatea de a lucra în echipă

Descrierea jobului

  • Manipulare marfa, pregatirea coletelor și alte activități specifice depozitului ( pachete de maxim 20 kg)
  • Colaborare activa si eficienta ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈cu colegii de echipa

Oferim:
  • Contract direct cu Amazon în condiții care să asigure stabilitatea locului de muncă pentru o perioadă de 12 luni, cu posibilitatea reînnoirii pentru schimburile zilnice
  • Salariu competitiv, în funcție de vechime: primul an: 14 euro brut/oră
  • Bonus de relocare – (1900 euro brut platit in 4 luni )
  • Ne ocupam de obtinerea documentelor: asigurare medicala, asigurare de pensie, inregistare la adresa, deschidere cont bancar, numar de identificare fiscala – SteuerId
  • Asiguram cazare prima luna gratuita cu posibilitatea de a ramane la cazare contracost
  • Abonament lunar transport în valoare de 50 euro - Deutschland Ticket
  • Oportunități de carieră
  • Atmosferă de lucru placuta
  • Programe de formare atractive

Aplică acum și devino parte din echipa noastră dedicata!
Informatii la numarul +4969668194176 sau lasa-ne datele de contact la eingang-bewerbungen-germany@adecco.de

Publicat 18 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 18 Oct. 2024