Gratis

Lucrator Comercial Insula Iulius Mall - QwertyKey

Qwerty Key S.R.L.

Candidatul Ideal

Să fie o persoană prietenoasă și politicoasă
Să fie confortabil să lucreze cu publicul
Să fie încrezător
Să fie de ajutor și politicos
Să fie într-o formă fizică relativ bună, deoarece asistenții de vânzări vor sta pe picioare cea mai mare parte a zilei
Să fie articulat și clar în exprimare

Descrierea jobului

Să saluți clienții care intră în magazin
Să te implici în controlul și gestionarea stocurilor
Să ajuți cumpărătorii să găsească ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀bunurile și produsele pe care le caută
Să fii responsabil pentru procesarea plăților în numerar și cu cardul
Să răspunzi la întrebări primite de la clienți
Să raportezi orice probleme și discrepanțe către supraveghetor
Să oferi sfaturi și îndrumări cu privire la selecția produselor către clienți
Să te asiguri că sumele încasate corespund cu cantitatea de bunuri vândute
Să gestionezi cererile de ramburs venite din partea clienților
Să te asiguri că magazinul este mereu într-o stare ordonată și curată
Să tratezi cu responsabilitate reclamațiile clienților
Să lucrezi în conformitate cu normele de siguranță aflate în vigoare
Să atașezi etichetele de preț la mărfurile din magazin sau la raft
Să fii responsabil pentru securitatea din magazin, fiind atent la furturi de obiecte sau produse și carduri de credit frauduloase, etc.
Să iei în primire și să stochezi marfa în mod corespunzător
Să fii mereu la curent cu promoțiile speciale ale magazinului

Beneficii:
Salariu atractiv
Posibilitati de promovare
Colectiv tanar

Primul magazin online din Romania dedicat iubitorilor de tastaturi mecanice, ulterior extins cu un Magazin Fizic si cafenea in Baia Mare. Urmatorul pas este sa deschidem o locatie fizica in Iulius Mall Cluj-Napoca!

Avem o comunitate destul de mare pe platformele de social media (600,000 de urmaritori pe Tiktok, 50,000 Urmaritori pe Instagram) unde puteti afla mai multe despre noi!

Publicat 16 Sept. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 16 Oct. 2024