Gratis

Livratori de colete / șoferi de curierat (m/f/x)

Interzona UG

Candidatul Ideal

De ce ai nevoie pentru a fi expeditor de colete:
  • Permis de conducere clasa B (sau vechea clasă 3), cu experiență de conducere
  • Cel puțin 18 ani
  • Cunoștințe de germană sau engleză
Formarea profesională și experiența nu sunt obligatorii, dar constituie un avantaj

E-Mail – interzona24 (at) gmail.com
Prin telefon sau WhatsApp – +49 15750006043

Descrierea jobului

Pentru a ne consolida echipa, căutăm în prezent livratori de colete / șoferi de curierat (m/f/x) în Straubing și München
︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄Locul de muncă - Europaring 41, 94315 Straubing și Dieselstraße 32, 85748 Garching bei München

Sarcinile tale:
  • Preiei colete pre-sortate și le scanezi pentru încărcare.
  • Livrezi coletele cu camionetele noastre (de exemplu, Mercedes Sprinter).
Greutatea medie a coletelor este între 1-3 kg.

Ce oferim
- Salariu net fix atractiv
(Săptămână de 40 de ore: Clasa de impozitare 1 / 3 = 1900 € net / 2.100 € net)
(Săptămână de 48 de ore: Clasa de impozitare 1 / 3 = 2.135 € net / 2.400 € net)
- Indemnizații suplimentare de până la 250 EUR pe lună
- Activitatea începe la ora 10:00 dimineața
- Vei lucra în schimburi, săptămâna fiind de 5 zile lucratoare, de luni până vineri
- Raport de muncă supus contribuțiilor de asigurare socială
Publicat 4 Oct. 2024 Reactualizat 4 Oct. 2024 Expiră 3 Nov. 2024