Gratis

Business Developer - Sales

Rinapack SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Dorim sa lansam pe piata o noua gama de produse. Prin urmare, cautam un coleg pasionat de dezvoltare, dedicat, cu experienta in introducerea de noi produse pe piata.
  • Experiența în domeniul vanzarilor B2B.
  • Disponibilitate pentru deplasări.
  • Abilitati foarte bune de comunicare si relationare interumana.
  • Responsabilitate, spirit de echipa, loialitate.
  • Dinamism, pasiune si entuziasm.
  • Permis de conducere categoria B (obligatoriu).

Descrierea jobului

  • Identifica oportunitatile de piata si dezvolta strategii pentru introducerea noilor categorii de produse.
  • Prospecteaza piata in mod continuu.
  • Analizeaza ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄si intelege nevoile clientilor privind serviciile si produsele companiei pentru a identifica si a oferi cele mai bune solutii.
  • Oferteaza si negociaza produsele si serviciile destinate vanzarii.
  • Propune obiective si strategii de vanzari cuantificabile si realizabile.
Beneficii:
  • Venituri în funcție de performanță (se acordă bonusuri de vânzări adiționale salariului fix).
  • Bonusuri de Sarbatori.
  • Training-uri de specialitate si sustinere in activitate.
  • Mediu de lucru placut, intr-o echipa dinamica si profesionista.

Suntem o companie românească în plină ascensiune, care a fost înființată în anul 2012, iar în ultimii 10 ani am reușit să ajungem lider de piață. Expertiza echipei noastre constă în integrarea de sisteme, mai exact linii pentru ambalat fructe și legume, și asigurarea consumabilelor necesare, printr-o gamă largă de ambalaje.
Valorile pe care ne bazăm sunt competență, corectitudine și responsabilitate, si ne dorim ca activitatea noastră să poată fi caracterizată prin acestea. Dacă consideri că suntem compatibili te invitam să aplici la acest post!
Publicat 12 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 12 Iul. 2024