Gratis

JUNIOR VM JD SPORTS - PITESTI

Marketing Investment Group RO SRL

Candidatul Ideal

Competențe/experiență/cunoștințe necesare:
- Experiența în comercializarea vizuală sau în comerțul cu amănuntul constituie un avantaj,
- Abilități excelente de gestionare a timpului,
- Abilități solide de comunicare verbală și scrisă,
- Să fiți creativi, imaginativi și să aveți fler pentru modă.

Descrierea jobului

Junior VM JD Sports

Prezentare generală a rolului:
Ca parte a echipei din magazin, veți oferi suport vizual magazinului, ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄atrăgând clienții noștri prin plasarea creativă a produselor și utilizând cele mai recente tendințe în modă. Veți fi responsabil/ă de prezentarea imaginii magazinului și veți realiza comercialitatea în magazin, maximizând în același timp profitabilitatea magazinului prin concepte vizuale atrăgătoare.

Responsabilități:
- Oferirea unor niveluri excelente de servicii pentru clienți,
- Vânzarea de produse cu accent pe atingerea obiectivelor de vânzări,
- Analizarea rapoartelor de vânzări
- Menținerea standardelor VM adecvate în magazin,
- Îngrijirea unui nivel ridicat de aprovizionare a magazinului
- Implementarea, conform instrucțiunilor, a standardelor VM în magazin
- Ajustarea prezentării ofertei magazinului la tendințele predominante,
- Reprezentarea JD Sports într-o manieră profesională.

Noi vă oferim:
- Salariu competitiv,
- Traininguri de integrare,
- Traininguri privind produsele și serviciile pentru clienți,
- Reduceri la produsele noastre,
- Atmosferă excelentă și o echipă bine coordonată,
- Program flexibil,
- Oportunități de dezvoltare în cadrul JD Group.

Experiența într-o poziție similară este apreciată.
Trimite CV-ul și alătură-te echipei noastre!

Înființat în 1981, cu un singur magazin în nord-vestul Angliei, JD Sports Fashion plc este cel mai mare retailer Multi-Channel de modă sportivă și branduri outdoor din Marea Britanie și Europa.
Compania are peste 1200 de magazine de vânzare cu amănuntul și este mândră de faptul că întotdeauna le oferă clienților săi cele mai noi produse, aparținând celor mai bune branduri.
Publicat 3 Sept. 2024 Reactualizat 10 Sept. 2024 Expiră 3 Oct. 2024