Gratis

Junior Project Manager

EMBLEMA RETAIL SOLUTIONS SRL

Candidatul Ideal

Esti o persoana energica, cu abilitati de comunicare si o atitudine pozitiva?!
Vrei sa faci parte dintr-o echipa dinamica și sociabilă ?!
Angajam Junior Project Manager in cadrul departamentului Staff. Experienta constituie un avantaj!
Locatia: BUCURESTI / Dorobanti
Candidatul ideal:
- are capacitate de organizare și prioritizarea sarcinilor cu abilități foarte bune de project & team management;
- se adaptează rapid la schimbare; are o atitudine proactivă și orientare spre găsirea soluțiilor în situații provocatoare;
- îl caracterizează corectitudinea, tenacitatea, seriozitatea și este capabil de o atitudine principială în relațiile cu clienții și colegii;
- dai dovadă de inițiativă și ești orientat către rezultate;
- ai abilități foarte bune de comunicare și prezentare;
- ai cunoștințe foarte bune de MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

Descrierea jobului

Ce vei face?
- vei coordona end-to-end proiectele de recrutare și selecție și vei fi partener de discuții pentru manageri ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀în toate etapele procesului;
- vei asigura o experiență pozitivă candidaților pe parcursul întregului proces;

EMBLEMA Group este o companie cu 100% capital romanesc si furnizeaza pe piata nationala si internationala servicii in doua domenii strategice : publicitate si productie.

In publicitate oferim servicii integrate de BTL & Events in industrii precum FMCG, Pharma, Fashion Retail.

In productie avem doua fabrici si producem ambalaje sustenabile din hartie produsa din frunze cazute dar si servicii tipografice complete pentru hartie si carton.

Publicat 5 Sept. 2024 Reactualizat 12 Sept. 2024 Expiră 5 Oct. 2024