Gratis

Instalator panouri fotovoltaice

VOLTECH SERVICES & CONSULTING SRL

Candidatul Ideal

Angajam instalator montaj panouri fotovoltaice in cadrul companiei VOLTECH. Postul presupune instalarea la cheie a sistemelor fotovoltaice.

- Permis categoria B (avantaj);
- Studii pe profil electro-mecanic: profesionala / liceu / post-liceala;
- Constituie un avantaj: acreditare instalator pentru sisteme fotovoltaice solare - Cod COR 741103;
- Flexibilitate si disponibilitate de deplasare in tara;
- Aptitudini şi capacităţi naturale spre "practic";
- Adaptare usoara la situatii noi;

Descrierea jobului

- Asamblarea si instalarea elementelor structurilor metaice;
- Descărcarea pachetelor, recepţionarea acestora, inventariere de baza;
- Deplasarea produselor la zona ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀de depozitare/pre-asamblare;
- Fixarea elementelor unei structuri metalice și a panourilor solare;
- Lucru la inaltime medie (hale industriale, acoperisuri);
- Trasarea cablului solar prin copex către locația invertorului,

BENEFICII:
-Salаriu avаntajos;
- Bonusuri
-Diurnа;

Voltech face parte dintr-un grup de companii care ofera solutii profesioniste de inalta calitate in domeniul energiei alternative ”regenerabile”- sisteme fotovoltaice, sisteme solare pentru apa calda menajera, turbine eoliene si solutii in domeniul instalatiilor industriale de incalzire- racire a apei.
Publicat 26 Sept. 2024 Reactualizat 28 Sept. 2024 Expiră 26 Oct. 2024