Gratis

Inspector Subscriere Asigurari

GELIAS BROKER DE ASIGURARE

Candidatul Ideal

  • Experienta de minim 3 ani gestiune / intermediere asigurari de sanatate, asigurari de viata, asigurari generale.
  • Studii superioare;
  • Atentie la detalii;
  • Abilitate de a învata lucruri noi;
  • Responsabilitate, corectitudine si seriozitate;
  • Abilitati de comunicare, capacitate de organizare si planificare;
  • Capacitatea de stabilire a prioritatilor;
  • Cunostinte avansate de limba engleza;
  • Cunostinte nivel mediu / avansat Word si Excel;
  • Cunostinte de intocmire a corespondentei de vanzari;

Descrierea jobului

Personalitatea, proactivitatea si initiativa sunt esentiale pentru acest post.

Beneficii:
  • Un mediu de lucru modern si dinamic;
  • Veti face parte dintr-o echipa de succes, cu experienta si performante in domeniul asigurari agricole
  • Pachet salarial motivant;
  • Bonuri de masa la valoarea maxima permisa de legislatia in vigoare

Gelias a fost până ieri un broker de asigurări agricole local. Rezultatele ne-au propulsat in topul primilor 3 din Romania. Așa ca de azi înainte vom face toți pașii pentru a avea o prezență națională.

Pentru că asigurările agricole au devenit cea mai relevanta cheltuială din devizul tehnologic al unei culturi, ne adresăm celor mai buni oameni de vânzari din agribussines, celor mai perseverenți și dornici de performanță.

Vreți să faceți parte din echipa noastră? Azi este momentul ideal! Pentru a afla de ce azi, trebuie doar sa ne transmiteți un CV si vă vom contacta noi!

Publicat 4 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 4 Oct. 2024