Gratis

Ingineri Constructii Civile / CFDP limba germană

REALING-PM S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Ce căutăm la tine?

Studii în construcții civile/CFDP
Cunoștințe solide de limba germană (scris și vorbit)
Aptitudini excelente de organizare, atenție la detalii și capacitate de auto-motivare și gestionare eficientă, cu un puternic focus pe atingerea rezultatelor.
Responsabilitate și seriozitate în gestionarea sarcinilor de zi cu zi
Capacitatea de a lucra bine în echipă și de a comunica eficient

Indiferent dacă ești la început de carieră sau ai deja experiență în domeniu, avem un loc pentru tine! Ne dorim colaboratori pe termen lung, dornici să contribuie la succesul unor proiecte mari și să facă parte dintr-o echipă ambițioasă. Sunt disponibile 5 poziții deschise imediat și în următoarele 2-3 luni.

Aplică acum și alătură-te unei echipe de profesioniști!

Descrierea jobului

Ne mărim echipa! Căutăm ingineri în construcții civile/CFDP cu cunoștințe de limba germană pentru proiecte în Germania – entry-level, mid-level ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀și senior, posibil remote

Descriere job:

Ne mărim echipa și căutăm ingineri în construcții civile/CFDP (entry-level, mid-level și senior) pentru a lucra pe proiecte interesante în Germania (unul dintre proiecte este Stuttgart 21). Dacă ai cunoștințe de limba germană și dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică, avem mai multe oportunități deschise în domenii diverse precum:

Urmărire lucrări – monitorizarea și coordonarea activităților de construcție
Asigurarea calității – supervizarea și garantarea respectării standardelor de calitate
Documentație – gestionarea și organizarea documentelor tehnice și de proiect
Project management pentru execuție – planificarea și implementarea eficientă a proiectelor
Alte activități relevante în managementul și execuția proiectelor de construcții

Ce îți oferim?

O ofertă financiară foarte atractivă, adaptată experienței și responsabilităților fiecăruia
Posibilitatea de a lucra la fața locului pe proiecte din Germania și remote, parțial de acasă (chiar si din Romania)
Oportunități de creștere profesională și dezvoltare în domeniul construcțiilor civile, acces la proiecte de renume international
Un mediu de lucru care pune preț pe seriozitate, profesionalism și colaborare

Descrierea companiei

Despre noi:
Suntem un birou de inginerie cu o experiență solidă în domeniul construcțiilor, activând preponderent pe piața din Germania. Specializați în proiecte de talie medie și mare, ne concentrăm pe livrarea unor soluții tehnice de înaltă calitate pentru proiecte complexe, cu bugete ce depășesc în prezent 80 de milioane de euro.

Echipa noastră de profesioniști este implicată în toate etapele unui proiect, de la planificare și documentație, până la monitorizarea execuției și asigurarea calității. Colaborăm cu parteneri de încredere, având un focus puternic pe eficiență, inovație și rezultate durabile.

Publicat 26 Sept. 2024 Reactualizat 26 Sept. 2024 Expiră 26 Oct. 2024