Gratis

INGINER TEHNOLOG

Electromontaj Sa Bucuresti Sucursala Fabrica De Stilpi Metalici

Candidatul Ideal

Angaja opersoana tanara , serioasa, punctuala, disciplinata ,comunicativa si dinamica.
Persoana ORGANIZATA si cu dorinta de asimilare a softurilor utilizate in cadrul Serv. Tehnic (Ajan CAM, Steel Projects,Towercad , etc.).

Descrierea jobului

ESTE NECESAR SA CUNOASCA:
  • Desen Tehnic , desene de uzinaj , desene de asamblare , desene de ansambluri sudate.
  • Acad.
  • MS Office in special Excel.
  • Calcul suprafețe zincare.
  • Calcul lungimi de sudura din desenele de ansambluri sudate.
  • Analizează desene de uzinaj provenite de la Proiectarea ELM sau de la terțe firme.
  • Utilizare xerox pentru scanare si/sau multiplicare documentație.
  • Oferă asistenta tehnica in secțiile de prelucrări mecanice ori de cate ori este necesar.
  • Gestionează folderele pentru programe CNC din toate utilajele care folosesc programe CNC.
  • Gestioneze documentația de uzinaj (modificări de la proiectare, modificări de materiale ,mod. De Prototip , etc.)

Fabrica de Stalpi Metalici Zincati este parte componenta a holdingului ELECTROMONTAJ SA. Steel Towers Factory is part of ELECTROMONTAJ SA Holding. SC Electromontaj SA este unul dintre principalii furnizori de solutii "la cheie" in domeniul Liniilor Electrice Aeriene (LEA) de la 20 kV la 400 kV ( de la fundatii pina la tras conductorul), Statii electrice de transformare, precum si alte servicii in domeniul constructiilor si structurilor metalice (zincate sau nu). SC Electromontaj SA is a leading provider of "turnkey" solutions in the overhead lines (OHL) from 20 kV to 400 kV (from the foundations up to the conductor installation), Electric Transformer Substation, and other services in buildings and metallic structures (galvanized or not)
Publicat 11 Oct. 2024 Reactualizat 11 Oct. 2024 Expiră 10 Nov. 2024